KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14122053
nr 1412 2053
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, Man vid cykel, Monogramsignerad, -69. Olja på duk, 56x50, yttermått inklusive ram: 61x55 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 20:51:54
350 kr
450 kr
16 aug
Specialauktion Agnes Ahlberg
Läs mer om Specialauktion Agnes Ahlberg
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg